נגיד בנק ישראל הודיע על מינויו של רונן קופמן למנהל חטיבת משאבי אנוש ומנהל של הבנק

נגיד בנק ישראל, פרופ' אמיר ירון, הודיע היום על החלטתו למנות את מר רונן קופמן לתפקיד מנהל חטיבת משאבי אנוש ומנהל של הבנק. קופמן יכנס לתפקידו בתאריך  1.11.2020. הנגיד קיבל את ההחלטה לאחר שראיין מספר מצומצם של מועמדים שהועברו לבחינתו על ידי ועדת האיתור שבראשות המפקח על הבנקים.

 

מר רונן קופמן שימש עד לאחרונה כסמנכ"ל משאבי אנוש במכון וייצמן למדע. לקופמן ניסיון רב שנים בניהול משאבי אנוש ושכר בגופים פיננסיים ועסקיים רבים. במסגרת תפקידו הוביל שינויים ארגוניים, ניהל פיתוח והטמעה של חדשנות בתהליכי משאבי האנוש, פעל לפיתוח תחום המחוברות הארגונית, וקידם תהליכים בתחומי הבקרות בתפיסת הניהול והשירות.

 

רונן קופמן בעל תואר ראשון בסוציולוגיה ולימודי עבודה ותואר שני בהתנהגות ארגונית שניהם מאוניברסיטת תל אביב.

 

נגיד בנק ישראל, פרופ' אמיר ירון: "אני מברך על מינויו של רונן קופמן לתפקיד מנהל החטיבה למשאבי אנוש ומנהל של הבנק. הניסיון והידע העשירים שצבר בארגונים ותחומים שונים יסייעו רבות להובלת הבנק אל המחר בתחום זה ולמימוש התוכנית האסטרטגית. המשאב האנושי ופיתוחו והתשתית הלוגיסטית הן בסיס משמעותי לעבודתו של כל ארגון, ובנקים מרכזיים מתאפיינים בצרכים ואתגרים ייחודיים בתחום זה. כמו כן, אני רוצה להודות למנהלת החטיבה היוצאת, הגברת פנינה קרן, על תרומתה הרבה ארוכת השנים והתהליכים המשמעותיים שהובילה בתחום וסייעו רבות לעולם העשייה של הבנק המרכזי".

 

רונן קופמן, מנהל חטיבת משאבי אנוש ומנהל הנכנס: "אני שמח ונרגש להתמנות לתפקיד מנהל חטיבת משאבי אנוש ומנהל בבנק ישראל. ברצוני להודות לנגיד הבנק פרופ' אמיר ירון על ההזדמנות והאמון בי

אני בטוח שהניסיון הרב שצברתי בניהול משאבי אנוש ומנהל, ועבודה משותפת יחד עם עובדי הבנק יביאו להשגת יעדיו בהובלת הנגיד וחברי ההנהלה".