נגיד בנק ישראל הודיע על מינויו של רו"ח אייל חדד לממונה על שיתוף בנתוני אשראי

רו"ח אייל חדד ימונה לתפקיד הממונה על שיתוף בנתוני אשראי, הוא יחליף בתפקידו את רו"ח צוריאל תמם שמכהן בתפקידו מאפריל 2017. חדד ייכנס לתפקיד בתאריך 1.6.20 ויחל בימים אלו חפיפה בת מספר שבועות עם הממונה היוצא. רו"ח חדד יפעל כממונה ויהיה אחראי לשיתוף בנתוני אשראי מתוקף חוק נתוני אשראי, שמטרותיו העיקריות לצמצם את פערי המידע בין נותני האשראי ולהגביר את התחרות בשוק האשראי לטובת הציבור, תוך שמירה על ערכי ההוגנות והפרטיות.

 

לרו"ח אייל חדד ניסיון מקצועי של למעלה מעשור בבנק ישראל והינו בעל תואר שני במנהל עסקים (MBA). הוא החל את דרכו בבנק ישראל במחלקת החשבות, תשלומים וסליקה, שם צבר ניסיון בתחומי ניהול יתרות המט"ח של הבנק, חשבונאות ודוחות כספיים, ריכז פרויקטים וניהל מאגרי מידע משמעותיים. הניסיון שרו"ח חדד מביא איתו לתפקיד מהווה תרומה משמעותית לניהול מאגר מורכב בעל חשיבות רבה למשק הישראלי.

 

כמו כן, שימש חדד כמרצה לקורסים בחשבונאות ובמנהל עסקים בבית הספר הגבוה לטכנולוגיה במכון לב. החל משנת 2014 מכהן רו"ח חדד כיו"ר ועד העובדים הארצי של הבנק. עם כניסתו לתפקיד הממונה יפרוש חדד מתפקידו כיו"ר ועד העובדים. אייל תושב מושב תקומה, נשוי ואב לשבעה.

 ​